Internet światłowodowy | Telewizja | Telefon | CELCOM

O FIRMIE

Celcom to firma, która istnieje od 2005r. Naturalną konsekwencją szybkiego rozwoju było przekształcenie firmy w spółkę z o.o. W kwietniu 2013r. zarejestrowaliśmy podmiot o nazwie Celcom sp. z o.o.

Od samego początku stawialiśmy na jakość świadczonych usług. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, jeździmy na targi branżowe, bierzemy czynny udział w podnoszeniu własnych kwalifikacji.

Początkowo świadczyliśmy wyłącznie usługi stałego dostępu do Internetu, oferując je mieszkańcom gminy Jeżewo. Sieć była oparta wyłącznie o połączenia drogą radiową. Z uwagi na pojawiające się nowe technologie i możliwości, przebudowana została cała sieć, by dziś można było świadczyć na niej wydajne i stabilne szybkie połączenia. 

Zwiększyliśmy zasięg naszej sieci o kolejne gminy, by dziś świadczyć je na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zaufało nam wiele firm i instytucji, świadczymy usługi operatorskie dla m.in. Orange, Netia, T-Mobile i innych, jak i dla lokalnych firm, w tym zakładów produkcyjnych, gdzie swój biznes opierają na naszych łączach. Nadal rozwijamy sieć radiową, z której korzystają obecnie tysiące użytkowników.

Aby sprostać potrzebom rynku, jako pierwsi w regionie uruchomiliśmy własną najnowocześniejszą sieć światłowodową.

Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zaoferować łącza o znacznie wyższych parametrach, zachowując najwyższą jakość połączenia. Dla firm praktycznie nie ma żadnych ograniczeń co do przepustowości.

Nasza oferta dla klienta indywidualnego to przepustowości aż do 1000 Mb/s. Nasze portfolio uzupełnia dodatkowo najnowocześniejsza telewizja światłowodowa, telefon cyfrowy oraz komórkowy jak i Internet mobilny LTE

Oferowany w naszej firmie Internet szerokopasmowy to idealny wybór dla Klientów z Chełmna, Świecia oraz okolicznych miejscowości, którzy potrzebują stabilnego, szybkiego łącza internetowego do komfortowego pobierania nawet dużych plików, oglądania filmów lub seriali, streamingu, wideorozmów i nie tylko. Stawiamy na najnowsze rozwiązania technologiczne oraz pełną satysfakcję Klientów.

Internet szerokopasmowy stanowi znakomite rozwiązanie w lokalizacjach, w których nie jest dostępna technologia światłowodowa. Jest to jednak równie niezawodna, sprawdzona usługa oparta na udostępnianiu łącza internetowego za pomocą medium o dużej przepustowości. Dbając o dobro naszych Klientów oraz najwyższą jakość obsługi, przed instalacją Internetu szerokopasmowego przeprowadzamy wizję techniczną w celu sprawdzenia dostępności taryf. 

W Celcom przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety Internetu szerokopasmowego, spośród których każdy Klient wybierze coś dla siebie. Proponujemy łącze internetowe o szybkości od 10 do 300 Mb/s. Niezawodny, stabilny Internet szerokopasmowy – Świecie, Chełmno i nie tylko.

Nie da się ukryć, że trudno w dzisiejszych czasach żyć bez połączenia z siecią. W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania Klientów proponujemy bogatą ofertę obejmującą błyskawiczne łącza światłowodowe o wielu parametrach. Wybierz idealny dla siebie pakiet i bez przeszkód oglądaj filmy, pobieraj pliki, rozmawiaj ze znajomymi bądź też graj w ulubione gry internetowe. Światłowód Celcom – niezawodne łącze internetowe. 

Wszystkie osoby, którym zależy na superszybkim Internecie, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy. Zajmujemy się dostarczaniem najlepszego Internetu światłowodowego zarówno domowego, jak i dla firm. Zapewniamy konkurencyjne ceny, atrakcyjne pakiety, a także fachowe doradztwo w wyborze właściwego rozwiązania. Postaw na profesjonalnego dostawcę Internetu działającego na obszarze całego województwa Kujawsko-Pomorskiego. Sprawdź najlepszy Internet światłowodowy od Celcom dla klientów z województwa Kujawsko-Pomorskiego! 

Jeśli męczy Cię kapryśne łącze internetowe oraz chciałbyś zainwestować w bezpieczny, a zarazem tani Internet – dobrze trafiłeś! Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości usług internetowych obejmujących niezawodne łącza światłowodowe dostępne w wybranych lokalizacjach, dlatego zapytaj w naszym biurze o osiągalność usługi w Twoim regionie. Wybierz interesujący Cię pakiet światłowodowy i uruchom Internet Wi-Fi, tak aby z globalnej sieci korzystać mogli również domownicy. Mieszkasz w powiecie grudziądzkim, chełmińskim, wąbrzeskim, rypińskim, świeckim, tucholskim lub sępoleńskim? Nic straconego! Aktualnie bazujemy również na takich sieciach, jak NEXERA, Fiberhost oraz Światłowód Inwestycje, które poszerzają zasięg naszego działania.

Telefon stacjonarny dla każdego. Lubisz tradycyjne rozwiązania, ale nie chcesz przepłacać? Wybierz telefon stacjonarny w Celcom i wybierz ten pakiet, który najlepiej odpowie na Twoje oczekiwania. Przekonaj się, jakie to proste! Serdecznie zapraszamy Klientów ze Świecia, Chełmna, a także innych miejscowości z okolic. Podłączenie telefonu stacjonarnego w Świeciu i nie tylko.

Zastanawiasz się, czy telefon stacjonarny to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się, jak naliczane są opłaty? To bardzo proste! Wystarczy, że wybierzesz jedną z dwóch opcji – 250 minut za miesięczny abonament w kwocie 24,90 zł lub nielimitowane połączenia na terenie Unii Europejskiej oraz USA, zarówno na inne telefony stacjonarne, jak i komórki. Droga do decyzji jest bardzo prosta – wystarczy, że ustalisz, jakie są Twoje potrzeby. Czy dużo dzwonisz, czy wykonujesz połączenia międzynarodowe, czy lubisz mieć poczucie, że nie musisz przestrzegać żadnych limitów, czy też wolisz rozwiązania na każdą kieszeń.

Dlaczego warto podłączyć telefon stacjonarny w domu w Chełmnie? Korzystając z tańszego pakietu, wybierasz stałą opłatę abonamentu na telefon stacjonarny, w ramach którego możesz wykonać połączenia o maksymalnej, łącznej długości 250 minut. Jednak po ich przekroczeniu nie musisz obawiać się komplikacji – za każdą minutę przekroczonego limitu zostanie naliczona opłata w kwocie 15 groszy. Jeśli jednak lubisz mieć pewność co do kwoty abonamentu, który nie wzrośnie w zależności od czasu wykonywanych połączeń, wybierz wariant nielimitowany.

Nie musisz pamiętać o żadnych limitach, obawiać się ich przekroczenia, a dzięki temu możesz rozmawiać tak długo, jak tylko zechcesz, niezależnie od tego, gdzie się znajduje Twój rozmówca. Zapraszamy do salonu w Jeżewie niedaleko Świecia i Chełmna! Chcesz móc bez ograniczeń rozmawiać z bliskimi mieszkającymi w jednym z krajów Unii Europejskiej lub w USA? Wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie abonamentów za telefon stacjonarny i wykonuj połączenia na inne urządzenia stacjonarne oraz komórki. 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Skip to content